שאלות ותשובות

העיר פתח תקווה מלאה בשלל מאפרים מוכשרים, גם אני מצטרפת לרשימה ומציעה את שירותי האיפור והשיער עם הגעה לביתך בעיר פתח תקווה. כמה טיפים יעזרו לך למצוא מאפרת מקצועית בפתח תקווה:

איך לדעת אם המאפרת מקצועית או לא?

  • האם יש למאפרת מגוון רחב של צלליות ומייקאפים של חברות מוכרות בתחום
  • האם המייקאפים שלה נוזליים או מוצקים והאם הם גורמים לגירויים בעור (מייקאפים על בסיס סיליקונים ופרבנים שהם אלו שגורמים לגירויים, לעומת מייקאפים על בסיס מים)
  • איזה צלליות יש למאפרת והאם הם יכולים לגרום לגירויים בעור (צלליות על בסיס אבקה לעומת על בסיס קרמים)
  • האם יש למאפרת הרבה תמונות של הלקוחות שלה באתר \ פייסבוק שלה והאם את מתחברת לסגנון עבודתה

איך לבחור מאפרת מקצועית עד הבית בפתח תקווה?

אם את מעוניינת שמאפרת תגיע לביתך בפתח תקווה, אז את חייבת לקחת בחשבון שלא כל המאפרים מציעים זאת, וחלקם גובים סכומי עתק עבור הגעה עד לבית הלקוח. אם מצאת רשימה של מאפרים שאכן מגיעים לאזורך במחירים המתאימים לך ובעלויות הגעה נמוכות אז את תוכלי להשוות את אותם המאפרים למאפרים המקומיים שגרים בפתח תקווה עצמה קרוב לביתך, אם מצאת פער עצום במחירים אז תוכלי להגיע למסקנה אילו מאפרים יתאימו לך יותר מבחינת עלות מול תועלת.


האם ההגעה עד הבית כרוכה בתשלום?

ישנם הרבה מאפרים שמציעים הגעה עד הבית אבל שוכחים לציין שהשירות כרוך בתשלום ניכר, חשוב להדגיש שסביבת העבודה בבית הלקוח שונה מהותית מסביבת העבודה בסטודיו מכיוון שלא תמיד ישנם תנאי נוחות אופטימליים, סיבה זו מאלצת את המאפרת להסתגל ולשנות את הרגלי העבודה שלה – לכן הגעה בחינם או במחיר סמלי עד לבית הלקוח זה לא עניין מובן מאליו.


האם יש לדאוג לחניה בשביל המאפרת באזור מגורייך?

נושא החניה חייב להילקח בחשבון כשהינך מעוניינת בשירות הגעה עד לביתך. אם ברשותך חניה פרטית אז זו לא תהווה שום בעיה אבל אם את יודעת שיש מצוקת חניה במקום מגורייך אז חייבים לדאוג לכך מראש בכדי שלא ייווצר מצב שלא תיהיה חניה ביום האירוע. בכל זאת, המאפרת לא תוכל להשאיר את מכוניתה באמצע הרחוב וגם לא תיסחב עם הציוד קילומטרים עד לביתך במידה והיא מצאה חניה מרוחקת.


איזה אזור בתוך הבית הכי מתאים בשביל להתאפר?

בדרך כלל בשביל להתאפר בתוך הבית המאפרת תעדיף אזור ליד החלון עם אור יום לבן, כפי שרבים מכם יודעים אור לבן מבליט את צבעי האיפור לעומת אור צהוב שמתמזג ובולע אותם. כמו כן היא חייבת כיסא נוח, שולחן ועדיף גם מראה.


לאיזה עוד אזורים את מגיעה?

אני מגיעה עד לבית הלקוח באזור המרכז בערים הבאות: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, פתח תקווה, גבעת שמואל, קרית אונו, אור יהודה, סביון, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, רעננה, כפר סבא, חולון, ראשון לציון, רחובות.

צרי קשר עוד היום
X

צור קשר לכל שאלה

אנו כאן בכדי לעזור לך בכל שאלה או דרישה.