תסרוקות ערב \ כלה חצי אסופות
תסרוקות ערב \ כלה חצי אסופות הן תסרוקות פופולריות וקלאסיות שאפשר לשלב בהן הגבהות, צמות ותלתלים. הן מטשטשות את תווי הפנים וגורמות להארכתן, אפשר לעטר בקישוטים כמו סיכות פנינים, קשתות, פרחים ואבנים.
תסרוקות ערב \ כלה אסופות עם צמות
הצמות יכולות לשדרג את המראה הסופי, הם דורשות מיומנות וטכניקה, יותר מהירות לעשייה ומחייבות שיער ארוך שאינו מדורג. אפשר לשלבן בתסרוקת אסופה או חצי אסופה.
תסרוקות ערב \ כלה אסופות
עיצוב תסרוקות אסופות הוא עולם שלם משל עצמו של הרבה פיסול ומקוריות, אפשר לשדרג ולשלב עם צמות וסיכות עם אבנים, מתאים לבעלות שיער ארוך או שילוב של תוספות.
תסרוקות ערב חצי אסופות לבת מצווה
זאת התסרוקת הכי פופולרית לבנות המצווה שנותנת מראה נסיכתי מן האגדות.
מה אנו מציעים
אנו מציעים את כלל השירותים בצורה המקצועית ביותר שאפשר, שימוש במיטב החומרים של החברות הבינלאומיות

מגיעה עד אלייך

תסרוקת ערב עם אפשרות הגעה לביתך. שירות מקצועי עד הבית.

אווירה ביתית ואישית

קחי את ההזדמנות להנות מאווירה ביתית אצלך בבית, עם יחס חם ואישי תוך מתן יעוץ והקשבה לכל שאלותייך

איכות ללא פשרות

אינני מתפשרת על איכות, כל שירות וטיפול מבוצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וייושם בפועל בכדי לקבל את התוצאה המושלמת

שאלות ותשובות

מה יותר הולך תסרוקות אסופות או חצי אסופות?

תסרוקות חצי אסופות הן יותר פופולריות, כי רוב הנשים הולכות ביום יום עם שיער פזור והם חוששות מעשיית תסרוקת אסופה שהיא שונה מהותית ממה שהן מכירות ומשהו שהן אף פעם לא עשו, ולכן בוחרות לשלב בין 2 העולמות: האסוף והפזור. כמו כן אפשר לשלב 2 תסרוקות באירוע אחד, בתחילת הערב מתחילים עם תסרוקת אסופה ולקראת אמצע האירוע אפשר לפזרה לתסרוקת חצי אסופה או פזורה.


למי מתאימה תסרוקת חצי אסופה בדרך כלל?

בעיקרון תסרוקת חצי אסופה תתאים לכל הכלות, בין אם את הכלה הקלאסית \ רומנטית בעלת השמלה העדינה הלבנה (עם או בלי דנטל), או הכלה הגרנדיוזית בעלת השמלה הנפוחה עם מחוך ועטורי אבנים.


איך אני יכולה לגרום לתסרוקת אסופה להראות עדינה?

מיקום נמוך של התסרוקת משדר מראה קלאסי ועדין וככל שהיא גבוהה יותר, משדר מראה נועז ובעל נוכחות. ישנה גם החשיבות של גודל התסרוקת אם נקח את האפשרות של שימוש בתוספות לשיער, ככל שהתסרוקת יותר גדולה ומנופחת היא משדרת נועזות וככל שהיא קטנה היא תשדר צניעות. כמו כן שימוש בסיכות עדינות ועיטורים אחרים יכול בהחלט לעדן את התסרוקת.

צרי קשר עוד היום
X

צור קשר לכל שאלה

אנו כאן בכדי לעזור לך בכל שאלה או דרישה.